Českým poctivým výrobkům se nic nevyrovná.
U nás si můžete objednat kvalitní kozí mléko nebo výrobky z něj a vajíčka od slepic, které žijí poctivý vesnický život.

NAŠE VÝROBKY

Pravidelně stáčíme domácí med.

KOZÍ, KRAVSKÉ MLÉKO A VÝROBKY Z NĚJ

Napovídal vám někdo, že kozí mléko smrdí? Tak to asi neochutnal to naše. Kozí mléko je totiž přesným odrazem toho, čím jsou kozy krmeny a naše holky žijí pouze z kvalitních bylinných pastvin a sena. Žádná zdravá koza nepotřebuje být přikrmována jádrem, které pak dělá s mlékem tu nehezkou neplechu. My vám tak můžeme nabídnout opravdu kvalitní a chutné kozí mléko, navíc přesně s těmi blahodárnými účinky, které v obchodě již nenajdete, i když jsou často slibovány. Neprodáváme však pouze mléko, ale i jeho originální výrobky z naší kuchyně, ty je možné si objednávat od 1. 5. do 30. 11.

 

Naše kravičky dávají také chutné mléko. Pasou se celoročně na našich bylinných loukách a dostávají jako příkrm jen seno. Kravské mléko a výrobky z něj prodáváme celoročně.

 

ČESKÁ VAJÍČKA

Vajíčka u nás snáší slepice Šumavanky, České zlaté kropenky, Maranské a Nosné hybridy, ty nejsou krmeny jinak než opravdu kvalitním krmením, které neprošlo tovární úpravou a proto můžeme nabídnout to nejlepší – kvalitu našich babiček.

 

 

POCTIVÝ MED

Objednejte si přírodní med od našich včel, ty na kvalitním medu pracují celé léto a přinášejí ten nejlepší pil z Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Medu je omezené množství, nejsme totiž žádní medaři, ale chceme mít spokojené včeličky, které nás obdaří kvalitním medem z našich luhů a hájů.

 

 

HUSY

Žádné haly jen zelená tráva a modré nebe nad hlavou. Naše husy jsou chovány na bylinných loukách u vody a mohou tak žít v prostředí, které je pro ně opravdu přirozené. Nekrmíme je žádnou směsí, přirozeně se pasou a dokrmují obilím a díky tomu má jejich maso výbornou chuť. Prodej probíhá od 25. 9 do 12. 12.